Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Kategorijos

     Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2011m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.

     Prekes grąžina pirkėjas savo lėšomis. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

     Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai neturime analogiškos prekės, grąžinsime Jums už prekę sumokėtus pinigus.

     Pirkėjo reikalavimas pakeisti nupirktą prekę analogiškomis prekėmis ir grąžinti sumokėtus pinigus dėl nupirktos prekės formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo netenkinamas įsigijus prekes nurodytas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ (Žin. 2001, Nr. 51-1778) patvirtintose mažmeninės prekybos taisyklėse.

     Bet kokiu atvejus pirkėjas grąžindamas prekes privalo pateikti prašymą pakeisti prekę ar grąžinti pinigus. Išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos. Bet kurią internetinėje parduotuvėję www.alovsi.com įsigytą prekę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą dydį ar spalvą. Grąžinamą prekę kartu su prašymu prašome siųsti adresu, nurodytu ant siuntinio pakuotės. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pinigai grąžinami per 5 darbo dienas, patikrinus prekę.