Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Kategorijos

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 1. Ar užsakymai priimami tik per internetinę parduotuvę?

Taip, visi užsakymai priimami ir vykdomi tik tie, kurie yra atliekami per mūsų internetinę parduotuvę.

 

 1. Ar saugu užsakinėti per www.alovsi.lt internetinę parduotuvę?

Taip, mes garantuojame užsakymo saugumą. www.alovsi.lt internetinė parduotuvė yra patikrinta ir suteikia 100% garantiją, kad visi Jūsų duomenys, pateikti darant užsakymą, yra saugūs bei nebus naudojami trečiųjų asmenų ar kitoms reikmėms.

 

 1. Kaip sužinosiu, kad gavote mano užsakymą?

Atlikę užsakymą Jūs gausite patvirtinantį laišką su užsakymo numeriu. Taipogi, atlikus mokėjimą Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas su patvirtinimu, jog gavome apmokėjimą.

 

 1. Ar galiu pakeisti savo užsakymą?

Jei užsakymas yra priimtas ir patvirtintas, Jūs, prisijungę prie savo paskyros, jau nebegalite keisti užsakymo turinio. Jei nusprendėte pakeisti savo užsakymo turinį iki užsakymo priėmimo bei patvirtinimo, prašome apie tai mums nedelsiant pranešti el. paštu: pardavimai.alovsi@gmail.com

 

 1. Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Jei užsakymas jau išsiųstas – nebegalite atšaukti savo užsakymo. Jei vis dėlto apsisprendėte atsisakyti savo užsakymo – palaukite, kol siuntinys Jus pasieks. Tuomet galėsite grąžinti užsisakytas prekes, atsižvelgiant į visus grąžinimo reikalavimus.

 

 1. Gavau ne tą prekę kurią užsisakiau / Gavau brokuotą prekę. Ką daryti?

Jei atsitiktų taip, jog per klaidą Jums buvo išsiųsta ne ta prekė, kurią užsisakėte, arba ji yra brokuota, kuo skubiau susisiekite su mumis el. paštu pardavimai.alovsi@gmail.com informuojant apie iškilusią problemą. Taipogi, neužsisakytą arba brokuotą prekę prašome nedelsiant mums grąžinti. Siuntimo išlaidos Jums bus apmokėtos.

 

SIUNTIMAS


 1. Į kokias šalis siunčiate prekes?

Prekes siunčiame tik Lietuvos teritorijoje.

 

 1. Per kiek laiko bus pristatytas užsakymas?

Pristatymo laikas yra skirtingas ir priklauso nuo pristatymo adreso, kuriuo pageidaujate gauti prekes. Tai gali užtrukt nuo 1 iki 7 d.d.

 

 1. Ar galite siuntą pristatyti kitu adresu, nei mokėtojo adresas?

Taip, prekės pristatome į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą. Pildant užsakymo informaciją prašome nurodyti pageidaujamą pristatymo vietą.

 

 1. Ką daryti, jei esu išvykęs, kai siuntinys bus pristatomas?

Jei esate išvykę tuo metu, kai yra pristatomas siuntinys, kurjeris jį gali palikti bet kuriam šeimos nariui arba asmeniui, kuris tuo metu yra pristatymo adrese. Kurjeris taip pat gali palikti pranešimą apie bandymą Jums pristatyti siuntą. Pranešime bus nurodyta tolimesnė informacija kaip ir kur atsiimti siuntą.

 

GRAŽINIMAS


 1. Per kiek laiko reikia grąžinti prekes?

Prekes reikia grąžinti per 14 d. nuo jų gavimo datos. Išsamesnę informaciją rasite skiltyje Prekių grąžinimas. Prekės grąžinamos bei keičiamos vadovaujantis Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

 

 1. Kaip grąžinti prekę?

Siunčiant prekes kartu yra pridedama prekių keitimo/grąžinimo forma. Šią formą, atsižvelgiant į reikalavimus, užpildykite ir pridėkite prie grąžinamos prekės.

 

 1. Per kiek laiko gausiu pinigus už grąžintą prekę?

Gavę grąžinamą prekę, apžiūrėję jos būklę ir įsitikinę, jog nepažeistos grąžinimo taisyklės, grąžinsime pinigus per 2 – 3 darbo dienas.

 

 1. Ar grąžinamos siuntimo išlaidos už grąžintą prekę?

Siuntimo išlaidos yra grąžinamos jeigu gavote ne tą prekę kurią užsisakėte arba ji buvo brokuota, visais kitais atvejais siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.

 

MOKĖJIMAI

 

 1. Kaip galima sumokėti už užsakymą?

Galite apmokėti vietoje atsiimant prekes (tik grynais) adresu Kauno g. 32, Vilnius, arba internetu per mokėjimai.lt sistemą. Pasirinkę šį būdą Jūs busite nukreipti į savo banko internetinį puslapį. Suvedę prisijungimo duomenis pamatysite automatiškai suformuotą sąskaitą, kurią galėsite patvirtinti ir apmokėti.

 

PREKĖS

 

 1. Kaip gauti išsamesnę informaciją apie prekę?

Jei norite gauti išsamesnę informaciją apie prekę, susisiekite su mumis el. paštu pardavimai.alovsi@gmail.com

 

 1. Ar turite dydžių lentelę?

Taip, standartinę dydžių lentelę rasite skiltyje Dydžių lentelė.

 

 1. Ar turite prekių katalogą?

Šiuo metu prekių katalogo neturime. Visos parduodamos prekės yra patalpintos mūsų internetinėje parduotuvėje.

 

 1. Ar turite parduotuvę?

Mes prekiaujame tik internetu ir parduotuvės šiuo metu neturime.

 

 1. Kaip galima su Jumis susisiekti?

Kontaktinę informaciją rasite skiltyje Kontaktai.